Hakkımızda

HEPİMİZİN KALİTEYİ , UYGUN FİYATA YEME HAKKI VAR. İşte bir girişimcinin kendi mutfak ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun olanları doğal  yollardan karşılamak için araştırma yapmasıyla başladı bu serüven.

Kaliteyi Herkese ulaştırmak için pahalı olan bu ürünleri en uygun fiyata kampanyalar ile  sizlere sunan  Kral Trileçe, kısa zamanda herkesin güvenini kazanmıştır.

Trileçe ve Kıbrıs Tatlısı,  isteğiniz üzerine size özel imal edilir, İmalattan direk halka ulaştırıldığı için fiyatı uygundur, 

Türkiyen’nin el yapımı en iyi içliköftesi, pizzası, katmer ve künefesi dondurulmuş ve çiğ olarak evlere getirilir.

Dilim Böreğin ,Siniböreğin, Seyidoğlu ve Günelinin tüm ürünleri aynı  fiyata evlere getirilmektedir.

Türkiyen’nin yöresel ürünleri araştırılıp evimize en layık olanları direk üreticiden toptan alarak perakende olarak evlere servis edilmektedir. En güzel dağ inciri gibi kuruyemişler, Gümüşhane fındıklı sarması gibi favori tatlılar, terayağ, peynir,kaşar, zeytin ,bal ,pekmez, tahin ,salça, kaymak,yumurta gibi doğal ürünler bebekler, çocuklar, temiz kalite helal arayan ebeveynler düşünülerek araştılıp evlere getiriliyor.

Trileçe de

Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ailelere tavsiye ödülü, üstün kalite ödülü alan karameli kullanıyoruz.

Malzemelerimizde  HELAL GIDA belgesi ve TSE  belgesi vardır.

GİDİPTE ALACAĞINIZ FİYATIN AYNISINA HATTA DAHA UYGUNA  KAPINIZA GETİRİYORUZ. İstanbul Başakşehir merkezli sütlü tatlı, süt ürünleri, yöresel kuruyemiş ve gıdaları imalathanelerden alıp evlere getirme hizmeti veriyoruz.